Arslan Fidancılık ve Peyzaj 2000 yılında İzmir'in Ödemiş ilçesinde kurulmuştur. Üretime 1.500 m² açık ve 300 m² kapalı sera olmak üzere toplam 1800 m² 'lik bir alanda başlayan firmamız, günümüzde 6.000 m² kapalı sera, 1.500 m² kapalı bitki ambalajlama hangarı ve 65.000 m² açık alan olmak üzere toplamda yaklaşık olarak 7 hektarlık bir bitki üretim tesisi haline gelmiştir.


                Aynı anda dört mevsimin yaşandığı ülkemiz, her bölgesinin farklı toprak yapısı, klimatolojik özellikleri vb. doğal etmenler yönünden şartların en elverişli olduğu ülkelerden biridir.Firma olarak bizim misyonumuz bu elverişli şartları kullanarak fidan üretiminde dünya standartlarını yakalamaktır.Modern teknolojinin en son imkanları ile üretim yapan f
idanlığımız tüm üretim izinleriyle ve Tarım Bakanlığı kontrolünde; Yapraklılar, İbreliler, Ağaççıklar, Bonzai türler, Çalılar, Otsu ve Saz türleri, Yarı bodur türler, Bazı meyve çeşitleri, Palmiye türleri, Ekzotik türler'in üretimini yapmakla beraber yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı ve rootball'lu bitkiyi müşterilerinin talebine sunmaktadır.

 

                 Arslan Fidan ve Peyzaj müşterilerine daima daha kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.Sektöre sadece üretim alanında girmiş, giderek etkinliğini arttırarak park ve bahçe peyzaj proje - uygulama işlerinde, sulama - otomasyon işlerinde ve ayrıca inşaat ve yol yapım işlerinde de müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.Arslan Fidan ve Peyzaj olarak en büyük hedefimiz, değerli halkımız için her zaman daha iyisini yapmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.


                 Mevcut üretim alanlarımızda ve sitenin haberler kısmında yayınladığımız devam eden uygulama sahalarımızda firmamızı ziyaret edip çalışmalarımızı yerinde görmenizden mutluluk duyacağız..


           ARSLAN FİDAN - SÜS BİTKİLERİ ve HER TÜRLÜ AĞAÇ FİDANI ÜRETİM-SATIŞ-PAZARLAMA 


Arslan Sondoğaç - İşletme Müdürü